Στέλεχος Πωλήσεων

Πληρης Απασχοληση δημοσιεύτηκε 2 εβδομάδες πριν

Περιγραφή εργασίας

H Εταιρεία μας, που εδρεύει στο κέντρο της Θεσσαλονίκης και δραστηριοποιείται στο χώρο του Μarketing, όπου κατέχει ηγετική θέση, επιθυμεί να προσλάβει νεαρό άτομο απόφοιτο δευτεροβάθμιας ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης ώστε να στελεχώσει και να εξελιχθεί στο τμήμα των πωλήσεων, σε ένα περιβάλλον συνεχώς αναπτυσσόμενο.

Στην Εταιρία μας αναζητάμε ανθρώπους που μοιράζονται το όραμα, τις αρχές και τις αξίες μας. Έχουν τον ενθουσιασμό, τις ικανότητες, την εσωτερική παρακίνηση αλλά και την υπομονή, ώστε να εξελιχθούν και να διακριθούν σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Διαπραγμάτευση και επίτευξη συμφωνιών με δυνητικούς πελάτες
  • Εκπαίδευση ανθρώπινου δυναμικού
  • Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο Marketing /Διαφήμισης/ Δημοσίων Σχέσεων (εκτιμάται θετικά αλλά δεν απαιτείται)
  • Γνώση Windows/Office
  • Ευχέρεια λόγου και ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Φιλοδοξία και διάθεση για συνεχή εξέλιξη
  • Ικανότητα διεκπεραίωσης καθηκόντων υπό συνθήκες πίεσης
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Μόνιμος κάτοικος Θεσσαλονίκης

Τι Παρέχουμε :

  • Ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και επίβλεψη από τους εμπειρότερους συνεργάτες μας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης μέσω ενός πρότυπου αξιοκρατικού μοντέλου
  • Σύμβαση ΙΚΑ Full Time + Bonus επίτευξης στόχου

* Oι θέσεις δεν αφορούν τηλεφωνικές πωλήσεις, διαμοίραση έντυπου υλικού ή πλασιέ.
Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στην αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων.

Σχετικές εργασίες