Σύμβουλος Προγραμμάτων ΕΣΠΑ

Πληρης Απασχοληση δημοσιεύτηκε 1 μήνα πριν

Περιγραφή εργασίας

To Jobistas.gr αναζητά για λογαριασμό πελάτη του, εταιρεία  οικονομικών συμβούλων με 25 χρόνια πορείας και έδρα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, υπάλληλο διαχείρισης προγραμμάτων ΕΣΠΑ και ΟΑΕΔ.
Ο ιδανικός/η υποψήφιος/α θα πρέπει να έχει προϋπηρεσία στη σύνταξη και υποβολή επενδυτικών σχεδίων.

Αρμοδιότητες

  • Ενημέρωση σχετικά με τα τρέχοντα προγράμματα
  • Διαχείριση και παρακολούθηση επενδυτικών σχεδίων
  • Συγκέντρωση, έλεγχος και επεξεργασία δικαιολογητικών
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Επικοινωνία με αρμόδιους φορείς
  • Μελέτη και υποβολή αιτήσεων υπαγωγής επενδυτικών σχεδίων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Οικονομικής ή Πολυτεχνικής σχολής
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση χειρισμού Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες τήρησης προθεσμιών
  • Επιθυμήτες βασικές γνώσεις λογιστικής
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερό Εργασιακό Περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης